Zaloguj lub zarejestruj się
Metadane
Ultima Online - UO MoonGate Shard - polski serwer UO - World of Warcraft - Legends of Aria - Conan Exiles - polski serwer
Wieści

Zapraszamy do obejrzenia nowszego filmiku poświęconemu zmodyfikowanej wersji housingu wdrożonego na serwer eksperymentalny Aria MoonGate w wersji 0.8.1.

Pośród wdrożonych zmian - m.in. akty własności działek (niezależnie od domków), konieczność zgromadzenia surowców wymaganych do wybudowania obiektów, możliwość powiększania nabytych już działek o wolne, sąsiadujące tereny i wiele, wiele innych :)

Przyjaciele. Z satysfakcją informuję o uruchomieniu serwera Aria MoonGate w wersji eksperymentalnej Steam Early Access. Link do klienta gry w wersji 0.8.1 oraz opis sposobu połączenia znajdziecie pod tym adresem

Gorąco zachęcamy do pobrania gry i przekroczenia już dziś bram świata Celador.

Korzystając z okazji zapraszamy również do obejrzenia nowego video dot Systemu Karmy w grze:

W związku z trwającą w dalszym ciągu finalizacją prac Citadel Studios nad kolejną wersją rozwojową serwera i klienta gry LOA 0.8.X ,  przesunięciu uległa data uruchomonienia testowego MoonGate : Aria w tej wersji . Datę uruchomienia shardu przekażemy do Waszej wiadomości niezwłocznie po otrzymaniu wiążących informacji Wydawcy co do planowanego terminu udostępnienia nam zmodyfikowanych wersji  oskryptowania i samej gry. Wiedzac jednak, jak wiele pracy włożyli developerzy w ostatnie, szerokie zmiany in plus - wierzymy, iż cierpliwe oczekiwanie przyniesie kolejne pożądane efekty, mocno wzbogacające świat Celador :)

Citadel Studios z dumą ogłosiło że ​​Legends of Aria pojawi się w programie Steam Early Access w dniu 4 grudnia 2018 roku. Oczekiwianie na premierę gry dobiega zatem końca, a świat Arii jest prawie gotowy do eksploracji. Wszyscy, którzy zamówią grę od teraz do 3 grudnia, będą mogli wziąć udział w 7-dniowym Head Start i uzyskać wszystkie premie do innych Founder's Packs, w tym szansę na zdobycie praw do własnych działek i budowy własnych domków przed kimkolwiek innym.
 
"Trudno uwierzyć, że minęły cztery lata, odkąd zaczęliśmy tę podróż", powiedział założyciel Citadel Studios Derek Brinkmann. "Od tego czasu wiele się zmieniło. Przeszliśmy od tworzenia online RPG na mniejszą skalę do tworzenia pełnowymiarowego sandboxu MMORPG, kórego formułę znaliśmy od czasów gier takich jak Ultima Online, Dark Age of Camelot, czy EverQuest. Mamy w zamyśle jeszcze więcej treści i dodatków planowanych na przyszłość Arii, ale już teraz jestesmy podekscytowani myślą, że szybkim krokiem zbliżamy się do chwili w której otworzymy bramy naszego swiata i zobaczymy, jak budzić się on będzie do życia. "

 
Legends of Aria to duchowy następca klasycznych gier MMORPG - ogromnego, napędzanego przez graczy świata w nowoczesnej i pięknie zrealizowanej scenerii. Jest to powrót do gry, w której wybory gracza i swoboda rozwoju jego postaci są najważniejsze.

UWAGA!

Obecnie trwa przerwa techniczna serwera LOA celem wdrożenia nowego systemu zarządzania klastrem oraz implementacji kolejnej wersji rozwojowej serwera i klienta gry 0.8.X.

Jednocześnie informuję,iż w związku z otrzymaną z Citadel Studios informacją o znacznej niekompatybilności dotychczasowych, testowych stanów świata gry w wersji beta z kolejną wersją rozwojową serwera, wdrożenie nowego okodowania klastra wiązać sie bedzie również z wipe dotychczasowych zapisów (postaci/domów itd).

Przepraszamy za wynikłe z tego tytuły niedogodności.

Dziś świętuje :)
There are no birthdays today.
Upcoming birthdays (2)
Birthday on Sun 02 Dec, 2018
Shiryu GM
Birthday on Tue 04 Dec, 2018
Ostatnie wątki na forum
Kalendarz
November 2018
SMTWTFS
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
Hit counter
Today: 35 Unique Hits: 28,492
NoticeNotices