Zaloguj lub zarejestruj się
Metadane
Ultima Online - UO MoonGate Shard - polski serwer UO - World of Warcraft - Legends of Aria - Conan Exiles - polski serwer
Wieści

Uprzejmie informujemy o pomyślnie zakończonej w dniu dzisiejszym implementacji oczekiwanego przez Was pakietu poprawek, eliminującego problemy w synchronizacji bazy danych serwera LOA. Wdrożone korekty obejmują m.in.:

- rozwiązanie problemu potencjalnych uszkodzeń baz serwera, który mogły mieć miejsce podczas korzystania ze zaktualizowanej implementacji bazy postaci;
- wdrożenie moduł usuwania duplikatów obiektów, które mogły powstać z powodu wadliwego działania starego klastra / baz danych postaci, powodujących problemy desynchronizacji, jak również zainfekowanych wadliwym kodem obiektów, które posiadają nieskończone pętle rekursji.

Ponadto, wdrożono nowy mechanizm logowania przechwytujący nieobsługiwane wyjątki, które powodowały wyjście z poprawnie działajacego procesu oraz przemodelowano mechanikę tworzenia kopii zapasowych serwera. Nowe żądanie kopii zapasowej będzie od teraz kolejkowane , jeśli stary proces zapisu jeszcze się nie zakończył.

Z satysfakcją informujemy, iż w dniu wczorajszym liczba osób zalogowanych jednoczesnie na naszym shardzie (Aria Moongate) przekroczyła 100 (i to podczas hetstart !). W dniu dzisiejszym ta liczba jest jeszcze większa:)  Prawdziwą przyjemnością jest dla nas partrzeć - jak nasz wspólny świat  rodzi się do zycia.  Dziękujemy za Waszą obecność, która daje nam siłę do pracy dla wspólnego rozwoju naszej społeczności :)

Uprzejmie informujemy, iż w zwiazku z koniecznością wyeliminowania ujawnionych podczas ostatnich testów błędów w synchronizacji danych pomiędzy klientem gry a serwerem - Citadel Studios, wspólnie z gronem alpha administratorow serwerów społecznościowych, podjęło decyzję o przesunięciu planowanej na 4 grudnia premiery Legends of Aria na Steam.

Nowym terminem premiery celujemy w zbliżające się Święta Bożego Narodzenia lub początek roku 2019.To, który z tych terminów będzie ostatecznie możliwym do zastosowania, będzie zależne od wyników zaawansowanych testów zarówno przygotowywanych jak i już opracowanych poprawek.

Jednocześnie, w uwagi na znaczenie prowadzonych prac dla stabilności całej sieci gry (również klastrów łączących nasz świat z siecią Citadel) nasz zespół podjął w dniu dzisiejszym decyzję o przedłuzeniu Headstartu gry, do czasu wdrożenia skutecznie skorygowanych plików serwera. We wspólnej ocenie zarówno Wydawcy jak i nas, wdrażanie koniecznych korekt już po udostępieniu naszych światów klientom Steam, mogłoby znacznie skomplikować niezbędny do przeprowadzenia proces, narażając dużą grupę Graczy na niedogodności związane z ubocznymi efektami potencjalnie nieskutecznego odzwierciedlenia progressu w bazach serwerów gry.

Spieszymy poinformować o zakończeniu wdrażania najnowszej wersji serwera Aria MoonGate - Early Access  - oznaczonej wersją kodową 0.8.2. Związane to było z wipe stanów świata eksperymentalnego . Zalogowanie na nasz serwer wymaga obecnie wersji klienta dostępnej tutaj (i oczywiscie posiadania wykupionej licencji gry). Oficjalna premiera gry - już 4 grudnia.

Weekend z Open Beta i Heatstart

Fenris admin posted Nov 21, 18

Z satysfakcją informujemy, iż najbliższy weekend w świecie Celador będzie ostatnim pod rządami statusu Bety (już jako Open Bety). Citadel Studios zapowiedziało na dzień 27 listopada finalny wipe wszystkich klastrów oraz start 7 dniowego Headstart poprzedzającego wejście gry w etap Steam Early Access.

Zachęcamy już dziś do zagrabienia własnej kopii gry na oficjalnej stronie Wydawcy (www.legendsofaria.com) i dłuższy sen poprzedzający zbliżający się czas wkroczenia w bramy naszego serwera - już w wersji produkcyjnej. 

Dziś świętuje :)
There are no birthdays today.
Upcoming birthdays (3)
Birthday on Wed 02 Jan, 2019
Birthday on Tue 15 Jan, 2019
Birthday on Mon 24 Dec, 2018
Ostatnie wątki na forum
Kalendarz
December 2018
SMTWTFS
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Hit counter
Today: 75 Unique Hits: 31,691
NoticeNotices